Move left
Move right
 Hledat
Osobní nebo užitkový vůz
Výrobce vozu
Model vozu
Cenové rozmezí
Rozmezí objemu motoru
Typ paliva
Převodovka
Místo
Vozidla na skladě
FORDTRANSIT
Ford Transit
Již za  495 900 Kč

Zobrazte si aktuální standardní a mimořádnou nabídku

Ford Transit je nekompromisní, houževnatý a vytrvalý. Je přirozenou volbou pro ty, kdo potřebují robustnost, variabilitu a možnost volby. Nový Transit se vyrábí v několika variantách lišících se nosností, počtem přepravovaných osob a velikostí prostoru pro náklad. Vždy je přitom poháněn silným a úsporným motorem 2,2 TDCi, který vedle odpovídajícího výkonu nabízí i vysoký točivý moment. S verzí 350HD vůz utáhne brzděný přívěs o hmotnosti až 3,5 t.  Transit Van je 2- až 3místný vůz s velkým nákladovým prostorem o objemu 9,5-15,1 m3 (náklad dlouhý 3 044 – 4 217 mm). Verze Kombi Van a DCiV jsou standardně sedmimístné a za druhou řadou sedadel nabízí nákladový prostor. U verze DCiV je prostor posádky od nákladového prostoru oddělen pevnou přepážkou. Devítimístná verze Kombi je určena především pro převoz větších skupin osob. Bus M2 převeze až 18 osob včetně řidiče. Podvozek s jednokabinou a dvojkabinou  je vhodný pro různé nástavby. 


Nízké provozní náklady
Jak Ford snižuje provozní náklady? Např. prodlouženým servisním intervalem (až 50 000 km/2 roky) a optimalizovanými postupy při pravidelné údržbě. Světlomety jsou umístěny vysoko, což snižuje riziko jejich poškození při drobných kolizích. Vysoké hodnoty točivého momentu motoru snižují spotřebu paliva. Stejně jako třeba inteligentní systém dobíjení baterie a indikátor řazení.

Promyšlené detaily
Integrovaný schůdek v zadním nárazníku (ne pro podvozky) usnadňuje přistup a nakládání do zadní části vozu. Elektricky vyhřívané čelní sklo je neocenitelným pomocníkem v chladných obdobích. Jedinečná bezpečnostní funkce Ford Easy Fuel zabrání načerpání nesprávného paliva a odpadnou komplikace se špinavými uzávěry palivových nádrží. Systém regulace zrychlení snižuje spotřebu a opotřebení vozu.

Bezpečnost
Vedle obvyklých prvků pasivní a aktivní bezpečnosti Ford přichází s unikátními funkcemi systému ESP. To např. zohledňuje aktuální hmotnost nákladu. Sledování bdělosti řidiče průběžně vyhodnocuje úroveň jeho pozornosti a při jejím poklesu doporučí přestávku v jízdě.


*Cena je uvedena v Kč bez 21% DPH, jako doporučená spol. FORD MOTOR COMPANY s.r.o. Nabídka je pouze pro podnikatelské subjekty. Konečnou cenu s 21% DPH pro nepodnikatele vám poskytneme v dealerství nebo je naleznete v cenících ke stažení.